Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади,
турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких
робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності,
затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від
22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за
№ 1318/20056, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських
олімпіад із навчальних предметів у Рівненській області, затверджених наказом
управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від
16.09.2013 № 579, зареєстрованих в Рівненському обласному управлінні юстиції
24.09.2013 за № 42/1101 та на підставі
даних протоколів перевірки робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади з біології від 15.11.2013 року, журі та оргкомітет рекомендують визнати переможцями ІІ етапу Всеукраїнської
учнівської олімпіади з біолоігї наступних учасників:
- серед учнів 8 класу (22 учасники)
Драганчука Володимира, учня Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель П’єцко Г.І.) - І
місце;
Багинську Даяну, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії
(вчитель Українчук Е.Л.) – ІІ місце;
Поручника Олександра, учня Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Прядунець В.А.) – ІІ місце;
Ставінчук Вікторію, ученицю Кораблищенської ЗОШ І-ІІ ступенів
(вчитель Васюк О.П.) – ІІІ місце;
Войтович Соломію, ученицю Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Жарчинська А.В.) – ІІІ
місце;
Каленюк Тетяну, ученицю Підлозецької ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Леончук О.В.) – ІІІ місце;
Загорську Ірину, ученицю Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Миколюк Н.В.) – ІІІ місце
- серед учнів 9 класу (26
учасників)
Фещенко Ірину, ученицю Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель П’єцко Г.І.) - І
місце;
Мосійчука Юрія, учня Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Прядунець В.А.) – ІІ місце;
Бегас Богдану, ученицю Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів
(вчитель Поліщук О.В.) – ІІ місце;
Устимчук Тетяну, ученицю Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Федюк Т.І.) – ІІІ місце;
Тростянчук Мар’яну, ученицю Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
(вчитель Шевчук С.О.) – ІІІ місце;
Телесницьку Катерину, ученицю Острожецького НВК
(вчитель Фенюк І.Ю.) – ІІІ місце;
Ковальчук Юлію, ученицю Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,
(вчитель Онищук Г.П.) – ІІІ місце
-серед учнів 10 класу (13
учасників)
Ясенчук Аліну, ученицю
Млинівської гуманітарної гімназії
(вчитель Українчук Е.Л.) – І місце;
Кузнєцову Катерину, ученицю Ярославицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Кузнєцова Т.М.) – ІІ місце;
Клим’юк Ірину, ученицю Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Кулініч М.Г.) – ІІІ місце;
Багінську Софію, ученицю Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Кирилюк А.О.) – ІІІ місце.
-серед учнів 11 класу (13
учасників)
Чернецьку Вікторію, ученицю Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель П’єцко Г.І.) - І місце;
Ільчук Наталію, ученицю Млинівської
ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів
(вчитель Поліщук О.В.) – ІІ місце;
Кузнєцову Вікторію, ученицю Ярославицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Кузнєцова Т.М.) – ІІІ
місце;
Андріюк Тетяну, ученицю Підгаєцької
ЗОШ І-ІІІ ступенів
(вчитель Кулініч М.Г.) – ІІІ місце.
Голова оргкомітету О. Шевчук
Голова журі В.
Тарнавська (за згодою). |