П`ятниця, 23.02.2018, 09:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 524
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Районне методичне об’єднання педагогічних працівників дошкільних закладів

 

Дитинство найважливіший період у житті людини. Доля будь – якої спільноти, нації, держави залежить від того, як поставлено в ній виховання. Виховання людини в дусі загальнолюдських ідеалів і національних традицій починається з раннього дитинства – важливого етапу становлення людини, коли формується вміння мислити, свідомо сприймати навколишній світ і самого себе, спілкуватися з іншими людьми.

Дитинство – це дивовижний чарівний світ. І саме дошкільний педагог – вихователь веде дитину по казковій країні Дитинства. Малюки сприймають вихователя, як чарівника, який відкриває їм цей дивовижний світ, прищеплює малюкові великі загальнолюдські цінності – Любов, Красу, Істину і Свободу, щоб діти росли добрими, милосердними, чесними, справедливими та щасливими.

Ці думки поділяли учасники районного методичного об’єднання педагогічних працівників дошкільних закладів, яке відбулося 29 березня 2017року в Острожецькому ДНЗ. Максим’як Валентина Євгеніївна, завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко», Ковальчук Марія Миколаївна. вихователь - методист та всі вихователі ДНЗ радо зустріли учасників районного методичного об’єднання. Мартинюк Тетяна Олександрівна створила позитивний настрій для кожного учасника та провела тренінги щодо подолання тривожності педагогів, а хвилинки релаксації ще більше здружили вихователів.

Змістовними та цінними були виступи вихователів Степасюк Руслани Петрівни, Рудюк Валентини Василівни. Завацької Наталії Миколаївни, які поділилися не лише цінними думками, але і розробили пам’ятки для роботи вихователів з тем «Типи та види сучасних занять», «Вимоги до підготовки та проведення сучасних занять в дошкільному навчальному закладі».

Михнюк Галина Володимирівна провела інтегроване заняття у старшій групі «Подорож у весну». В цікавій формі вихователь ознайомила дітей з ознаками живої та неживої природи навесні, формувала вміння дітей жити в згоді із собою та в злагоді з довкіллям, таким, яке дісталося нам в спадок. Вони вчилися цінувати та берегти довкілля, любити природу, вчилися власними руками  примножувати багатства рідної землі (практична лабораторія Незнайка). Галина Володимирівна внесла величезний внесок у розвиток і формування світогляду кожної дитини. Вона підходила до вирішення своїх безпосередніх завдань із творчим натхненням і фантазією.

Воробей Надія Іванівна презентувала сюжетне заняття у середній групі «Мандрівка казковою країною». В ході заняття вихователь розкрила значення сюжетно-рольових ігор у житті дошкільників, які посідають особливе місце в житті дитини і є невід'ємним атрибутом дитинства. Дитячі казки збагачують знання й уяву дітей про довкілля, працю людей, добро та зло, тощо. Завдання сюжетно-рольової гри спрямовані на три основні аспекти: розвивальний, пізнавальний, виховний (морально-духовний). І головною складовою ігрової ролі є норми рольової поведінки, властиві дорослим, які стають джерелом морально-етичного виховання самих дітей. Вона відкрила в своїх дітях великі і маленькі таланти, і ми побачили в їх очах вогники запалу і захопленості.

Данішура Ірина Георгіївна, керівник районного методичного об’єднання ознайомила учасників із дизайном моделей заняття та технологією комплексного аналізу в дошкільному навчальному закладі. Кожен учасник методичного об’єднання отримав схему самоаналізу заняття. А Галина Володимирівна та Надія Іванівна провели ґрунтовний самоаналіз власних занять та отримали високу оцінку роботи від учасників – колег. Анкетування допомогло визначити перспективи роботи на наступний рік. Одноголосно вибрали керівником районного методичного об’єднання педагогічних працівників дошкільних закладів Данішуру Ірину Георгіївну, за професіоналізм, осмислену, цілеспрямовану продуктивну взаємодію її з великим колективом вихователів ДНЗ.

Безумовно, доки в наших дошкільних закладах працюватимуть такі творчі вихователі, які безмежно люблять дітей, малюки матимуть щасливе дитинство, й  чим більше дізнається дитина в перші роки життя, тим допитливішою, розумнішою вона буде. І завершити інформацію хочеться словами батьків вихованців: «Дорогі вихователі - всі ви є прикладом для наслідування будь-якій мамі і татові. Ви через себе відчули кожен успіх і невдачі наших дітей, за що ми, батьки, і говоримо вам величезне спасибі! Не завжди вистачає слів, щоб висловити вам свою подяку і повагу. Спасибі за ваше терпіння і увагу, за вашу любов і розуміння. Ви стоїте на самому початку шляху наших дітей. З вашою допомогою вони будуть далі крокувати в світле майбутнє, досягати вершин і підкорювати світ. Але кожен раз вони будуть згадувати людей, які вказали їм дорогу в життя. Ви талановиті, неповторні і віддані своїй праці! І ми, батьки, цінуємо все, що ви робите для нас і наших дітей!»

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (07.04.2017)
Переглядів: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[19.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з інформаційних технологій (0)
[15.02.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з французької мови (0)
[14.02.2018][Мої статті]
Реэстрація для участі у ЗНО-2018 на відмінно! (0)
[14.02.2018][Мої статті]
Увага! Стартує ЗНО-2018 (0)
[12.02.2018][Мої статті]
Попередні результати обласної олімпіади з фізики (0)
[09.02.2018][Мої статті]
Про організоване завершення 2017-18 н. р. (0)
[09.02.2018][Мої статті]
До уваги вчителів, батьків та абітурієнтів!!! (0)
[09.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з хімії (0)
[07.02.2018][Мої статті]
«Сніговик FEST» (0)
[07.02.2018][Мої статті]
Попередні результати обласної олімпіади з російської мови (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Про застосування державної мови в освітній галузі (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Шляхи збереження і зміцнення здоров'я (0)
[05.02.2018][Мої статті]
«Про проведення вебінарів до Дня безпечного інтернету» (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з англійської мови (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з трудового навчання (0)
Інформація
Педагогічна преса