Вівторок, 21.11.2017, 11:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 500
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Рішення журі та оргкомітету ІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2016 – 2017 навчальному році

      На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Млинівської РДА від 03.11.2016 року № 256 «Про проведення І-ІІ етапів XVІІ  Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району» 01 грудня 2016 року відбувся ІІ етап XVІІ  Міжнародного конкурсу  з української мови  імені Петра Яцика  серед учнів 3-11 класів в якому  взяло участь 146 учні. Відповідно до рішення журі рекомендовано визнати переможцями наступних учасників:

 

Серед учнів 3 класу:

Юзюк, Діану, ученицю  Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

(вчитель Марчук О.С.) – І місце

Печенюк Дарину, ученицю  Новинодобрятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Степанюк В.М.) – ІІ місце

 Конопадську Зоряну, ученицю Новоукраїнської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Чухрій Л.І.) – ІІ місце

Домарацького Максима, учня Млинівської гуманітарної гімназії

(вчитель Гордійчук К.І.) – ІІІ місце

Літвінчука Олександра, ученицю  Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Левицька С.В.) – ІІІ місце

Ільницьку Анастасію, ученицю Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

(вчитель Йож С.В.) – ІІІ місце

Каленюк  Анну, ученицю  Підлозцівського НВК

(вчитель Маркевич Г.Д.) – ІІІ місце

Павлюк Ольгу, ученицю  Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Сергєєва Л.А.) – ІІІ місце

 

Серед учнів 4 класу:

Рижука Івана, учня Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Кушнірак В.Й.) – І місце

Чорноус Юлію, учня Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

(вчитель Савонюк Г.В.) – ІІ місце

Мних Тетяну, ученицю Хорупанської ЗОШ І-ІІ ступенів

(вчитель Міцюк Г.Я.) – ІІ місце

Панасюка Богдану, учня Острожецького НВК

(вчитель Домарацька О.Г.) – ІІІ місце

Лук’янчук Нелю, ученицю  Малодорогостаївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Момот Г.Я.) – ІІІ місце

Лавренюк Олену, ученицю Війницької  ЗОШ І-ІІ ступенів

(вчитель Пуцак І.З.) – ІІІ місце

Бочкай Анну, ученицю  Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Якобчук Л.А..) – ІІІ місце

 

Серед учнів 5 класу:

Мазуркевич Христину, ученицю  Млинівської гуманітарної гімназії

(вчитель Ковалець А.В) – І місце

Кумаєву Ольгу, ученицю  Малодорогостаївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Павлюк М.В..) – ІІ місце

Дякова Назарія, учня  Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

(вчитель Гришина І.З.) – ІІ місце

Вайнер Дарину, ученицю  Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Гульт С.М..) – ІІ місце

Войтюк Оксану, ученицю  Малинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Дмитрук В.В) – ІІІ місце

Цюха Павла, учня Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Тимчаюк Л.А.) – ІІІ місце

 

Серед учнів 6 класу:

Сич Світлану, ученицю Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

(вчитель Гришина І.З.) – І місце

Синицю Богдана, учня Війницької ЗОШ І-ІІ ступенів

(вчитель Глущук Г.Д.) – ІІ місце

Білотіл Марію, ученицю Підлозцівського НВК

(вчитель Синиця А.Є.) – ІІ місце

Лотоцького Євгена, учня Млинівської  ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

(вчитель Король Л.П.) – ІІІ місце

Тонего Олену, ученицю  Острожецького НВК

(вчитель Тонего Ю.В.) – ІІІ місце

Теслюк Ірину, ученицю Малодоростаївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Климюк В.М.) – ІІІ місце

Ляшко Марію, ученицю  Владиславівської ЗОШ І-ІІ ступенів

(вчитель Щур Л.П..) – ІІІ місце

 

Серед учнів 7 класу:

Сасюк Уляну, ученицю  Млинівської гуманітарної гімназії

(вчитель Сінчук О.С.) – І місце

Рожкевич Іванну, ученицю  Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

(вчитель Ласкевич Л.А.) – ІІ місце

Єрмакову Оксану, ученицю Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

(вчитель Шевчук А.В) – ІІ місце

Потапчук Яну, ученицю Підлозцівського НВК

(вчитель Мартинюк Л.Г.) – ІІІ місце

Комар Олену, ученицю Малинської  ЗОШ І-ІІ ступенів

(вчитель Ярощук  Т.Л.) – ІІІ місце

Щурук Юлію, ученицю Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Шеремета Г.В.) – ІІІ місце

Ковалик Ольгу, ученицю Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Ковальчук С.В.) – ІІІ місце

 

Серед учнів 8 класу:

Чивантух Аліну, ученицю Малодорогостаївської  ЗОШ І-ІІІ ступенів \

(вчитель Климюк В.М) – І місце

Муковоза Андрія, учня Смордвівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Добровчан А.М) – ІІ місце

Лінник Світлану, ученицю Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Шеремета Г.В.) – ІІ місце

Гарбара Богдана, учня Млинівської  ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

(вчитель Шевчук А.В.) – ІІІ місце

Кучер Наталію, ученицю  Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Гуменюк Т.С) – ІІІ місце

 

Серед учнів 9 класу:

Карачун Ірину, ученицю Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів

(вчитель Король Л.П..) – І місце

Тарасюк Феодосію, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії

(вчитель Руденко Н.П.) – ІІ місце

Бутову Катерину, ученицю Острожецького НВК

(вчитель Рудик Л.О.) – ІІ місце

Лозійчук Наталію, ученицю Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступені

(вчитель Монастирська Т.С.) – ІІІ місце

Лаврук Вікторію, ученицю Ярославицької ЗОШ ступенів

(вчитель Посільська О.В) – ІІІ місце

Кисілюк Дарину, ученицю Війницької ЗОШ І-ІІ ступені

(вчитель Глущук  Г.Д) – ІІІ місце

 

Серед учнів 10 класу:

Семенюк Валентину, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії

(вчитель Сінчук О.С. ) – І місце

Чикіль Вікторію, ученицю Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Шеремета Г.В.) – ІІ місце

 

Серед учнів 11 класу:

Профорук Аліну, ученицю Острожецького НВК

(вчитель Рудик Л.О..) – І місце

Багинську Даяну, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії

(вчитель Ковалець А.В ) – ІІ місце

Урбанович Галину, ученицю  Новинодобрятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Синиця М.М.) – ІІІ місце

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (07.12.2016)
Переглядів: 605 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[20.11.2017][Мої статті]
Семінар  Федерації футболу України «Розвиток масового футболу в Україні» (0)
[20.11.2017][Мої статті]
До уваги абітурієнтів 2018 (0)
[17.11.2017][Мої статті]
Результати районної олімпіади з французької мови (0)
[16.11.2017][Мої статті]
„Про проведення  Малої лісової академії учнівської молоді у 2017-2018 н.р.” (0)
[16.11.2017][Мої статті]
Рішеня журі конкурсу імені Тараса Шевченка (0)
[15.11.2017][Мої статті]
Щодо проведення V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми − 2018» (0)
[15.11.2017][Мої статті]
Про підсумки І онлайн етапу Національного чемпіонату з усного рахунку «Прангліміне-2018» (0)
[13.11.2017][Мої статті]
Щодо освітньо-правового проекту "Університет юних правознавців" (0)
[27.10.2017][Мої статті]
Про організацію харчування та медичного обслуговування дітей (0)
[27.10.2017][Мої статті]
Конкурс короткометражного кіно (0)
[25.10.2017][Мої статті]
Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Енергія і середовище” (0)
[18.10.2017][Мої статті]
Козацький гарт - 2017 (0)
[12.10.2017][Мої статті]
Про організацію конкурсу щодо визначення опорних загальноосвітніх навчальних закладів (0)
[12.10.2017][Мої статті]
Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку (0)
[10.10.2017][Мої статті]
II етап обласної Спартакіади школярів з легкої атлетики (0)
Інформація
Педагогічна преса