Відповідно до наказу відділу освіти, молоді, спорту Млинівської РДА від 31 жовтня 2018 року №170 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році» у Млинівському районі стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад (далі Олімпіада) з 18 навчальних предметів, що проходитиме упродовж листопада – грудня 2018 року.
13 листопада 2018 року на базі на базі Млинівської гуманітарної гімназії пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, у якій взяли участь 26 здобувачів освіти із ЗЗСО підпорядкованих Млинівській районній раді - 2 (з них один перебуває на території Ярославицької сільської ради), Млинівській селищній раді – 12, Острожецькій сільській раді – 5, Бокіймівській сільській раді -4, Підлозецькій сільській раді – 3. Виконували завдання Олімпіади з:
технічної праці за:
- 9 клас – 10 учасників;
- 11 клас – 11 учасників;
обслуговуючої праці за:
- 9 клас – 3 учасниці;
- 11 клас – 2 учасниці.
Найкращі результати показали учасники з таких ЗЗСО:
- Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 призових місця ( І, І);
- Острожецький ліцей – 2 призових місця ( І, І);
- Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст. - 2 призових місця (ІІ, ІІ);
- Млинівська гуманітарна гімназія - 2 призових місця (ІІ, ІІІ);
- Підлозцівський НВК – 2 призових місця (ІІІ, ІІІ);
- Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (І);
- Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (ІІ);
- Малодорогостаївський ліцей – 1 призове місце (ІІ);
- Вовницька ЗОШ І-ІІ ст. – 1 призове місце (ІІІ);
- Довгошиївський НВК – 1 призове місце (ІІІ);
- Борбинська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (ІІІ).
До організації та проведення Олімпіади долучився 21 працівник з:
- відділу освіти, молоді та спорту Млинівської РДА – 4;
- Млинівського РМК – 1;
- закладів освіти підпорядкованих:
- Млинівській районній раді – 3;
- Млинівській селищній раді – 8;
- Острожецькій сільській раді – 3;
- Бокіймівській сільській раді -2.
Завдяки невтомній праці учасників Олімпіади та педагогів Варійчука М.В., Рудика А.А., Власюк В.О., Пасічник О.О.,Зелінського І.В., Куришка В.І., Паламарчука І.П., Фортельного І.М., Ревка А.Т., Синюка М.В., Мельничука М.І. маємо 14 переможців Олімпіади:
Місце
|
ПІБ учасника
|
ЗЗСО
|
Вчитель, який підготував
|
Технічна праця 9 клас
|
І
|
Телесницький Тимофій Ярославович
|
Острожецький ліцей
|
Зелінський І.В.
|
ІІ
|
Довжик Олександр Сергійович
|
Млинівська гуманітарна гімназія
|
Фортельний Іван Миколайович
|
ІІ
|
Поліщук Денис Борисович
|
Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
|
Варійчук Микола Васильович
|
ІІІ
|
Калюта Дмитро Миколайович
|
Підлозцівський НВК
|
Куришко Василь Іванович
|
ІІІ
|
Ярмак Назар Вячеславович
|
Вовницька ЗОШ І-ІІ ст.
|
Ревко А.Т.
|
Технічна праця 11 клас
|
І
|
Пархомчук Юрій Сергійович
|
Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Рудик Анатолій Антонович
|
ІІ
|
Фурманець Назарій Степанович
|
Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.
|
Варійчук Микола Васильович
|
ІІ
|
Сташук Віктор Леонідович
|
Малодорогостаївський ліцей
|
Паламарчук І.П.
|
ІІІ
|
Волошин Назар Олександрович
|
Млинівська гуманітарна гімназія
|
Фортельний Іван Миколайович
|
ІІІ
|
Зозуля Артем Вікторович
|
Борбинська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Мельничук Микола Ісайович
|
ІІІ
|
Дячук Леонід Степанович
|
Довгошиївський НВК
|
Синюк Микола Васильович
|
Обслуговуюча праця 9 клас
|
І
|
Лущик Валерія Сергіївна
|
Острожецький ліцей
|
Поліщук Г.І.
|
ІІ
|
Чирикало Жанна Олександрівна
|
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Власюк Віта Олександрівна
|
ІІІ
|
Сад Людмила Іванівна
|
Підлозцівський НВК
|
Куришко Василь Іванович
|
Обслуговуюча праця 11 клас
|
І
|
Кравчук Віталіна Ігорівна
|
Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Власюк Віта Олександрівна
|
ІІ
|
Скорнякова Вікторія Володимирівна
|
Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Пасічник Олена Олександрівна
|
|
|