П`ятниця, 23.02.2018, 09:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 524
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

«Учитель року – 2017»

 В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, яка несе вогник знань, радість відкриття нового, цікавого, недосяжного, вірить у добрий початок кожної особистості, з якої проростає могутній корінь краси. Учитель – дуже відповідальна професія. Він не має права на помилку, як і лікар, бо в його руках – душі учнів. У діяльності педагога виникають ситуації, для рішення яких необхідний педагогічний такт, знання вікової психології, безмежна доброта та мудрість. Саме такими педагогами і є наші конкурсанти.

       20 грудня 2016 року на базі Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».  У цей прекрасний зимовий день  учасники фінального етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017», члени журі і всі присутні отримали  найтепліші, найщиріші вітання від організаторів конкурсу та  запрошених гостей: Писака Богдана Володимировича, голови Млинівської районної ради, Пекарського Всеволода Володимировича,  заступника голови Млинівської РДА, зворушливий  вітальний  адрес відучнів Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

    У фінальному етапі першого туру взяли участь 5 учасників.

    Отже, новітніми шляхами ми сьогодні мандрували  разом з нашими конкурсантами :

 у номінації «Біологія» фіналістом була  Синюк Світлана Федорівна,

 у номінації «Інформатика»  -  Верховяд-Андрієвська Ірина Володимирівна, ,Ласкаржевський Юрій Володимирович;

   у  номінації «Початкова освіта» - Дейсун Олена Анатоліївна, Назарук Любов  Вячеславівна.

          Члени журі  мали  можливість познайомитися з творчими надбаннями кожного фіналіста особисто, оцінити педагогічну майстерність вчителів у конкурсних випробуваннях «Урок» та «Навчальний проект». Теми конкурсних уроків обиралися фахови мижурі з усієї чинної навчальної програми  відповідного предмета. А «Навчальний проект» дав змогу перевірити вміння вчителя  проектувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. Під час проведення уроків інформатики конкурсанти продемонстрували високу фахову майстерність, знання та володіння сучасними інноваційними технологіями. Педагоги розкрили особисті професійні знахідки, показали світ своїх захоплень, правильність підбору методів, прийомів та форм навчання, вміння активізувати учнів для вирішення тих завдань, які стояли перед школярами та вчителями. Фіналісти конкурсу  у номінації «Інформатика» під час виконання навчальних проектів презентували актуальні теми сьогоднішньої освітянської практики: впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, формування і розвиток творчих здібностей, розвиток особистісного потенціалу учнів на уроках.

    У номінації «Біологія» під час показового уроку в незнайомому класі конкурсантка продемонструвала професійну майстерність та педагогічну творчість,  уміння зацікавити предметом, організувати учнівський колектив.

     У конкурсного випробуванні  «Навчальний проект» Світлана Федорівна показала достатню методичну і психолого-педагогічну підготовку, володіння сучасними інноваційними технологіями, зокрема ІКТ.

Уроки конкурсантів  уномінації «Початкова освіта» вирізнялись використанням інноваційних педагогічних технологій, наявністю завдань, пов’язаних із формуванням ключових і предметних компетентностей.

У ході роботи над навчальним проектом фіналісти показали знання структурної цілісності учнівського проекту.

Час пройшов непомітно і ми на фініші нашого конкурсу. «Живе» спілкування розкрило високу методичну підготовку конкурсантів, обізнаність із широким спектром проблем, над якими вони працюють. Учителі порадували нас розмаїттям творчих знахідок і оригінальних методик, тісним контактом шкільної практики і науково-дослідницького пошуку. Нелегко довелося журі визначити переможців.

     Вони оцінювали конкурсні уроки та творчі навчальні  проекти ,спостерігали за творчим пошуком фіналістів. Наші члени журі -  люди з палкимсерцем, ласкавимусміхом, мудрістю і щирістю. У них булла нелегка  робота, тому щооцінювати роботу своїх коллег дуже непросто – це колоссальна відповідальність за кожного учасника.

          За результатами конкурснихв ипробувань лауреатами фінального етапу першого  туру всеукраї нського конкурсу «Учитель року  - 2017» стали і були нагороджені  грамотами відділ уосвіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації  у номінації «Інформатика» Ласкаржевський Юрій Володимирович, вчитель Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;  у номінації  «Початкова освіта» Назарук Любов Вячеславівна, вчитель  Новинодобрятинської ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

     Визнали переможцями фінального етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року  - 2017» і нагородили  грамотами відділу освіти, молоді та спорту Млинівської районної державної адміністрації фіналістів у номінації   «Біологія» СинюкСвітлануФедорівну, вчителя Довгошиївського НВК, у номінації «Інформатика» Верховяд-Андрієвську Ірину Володимирівну, вчителя Острожецького НВК, у номінації  «Початкова освіта» Дейсун Олену Анатоліївну, вчителя Млинівської гуманітарної гімназії.

Фіналісти конкурсу отримали позитивний заряд енергії, який почерпнули зі щирих слів вітання Гордійчука Т.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту, Писака Б.В., голови районної ради, Пекарського В.В., заступника голови районної державної адміністрації. Вони також долучились до вручення грамот. Від голови районної ради профспілки працівників освіти Шендери Г.Т. учасники отримали квіти. Конкурсантів-фіналістів привітали представники тих навчальних закладів де вони працюють.

      У ці передноворічні дні хочеться  побажати усім,  щоб  рік старий  закінчився  щасливими звершеннями , а новий - увійшов у Ваш дім з добрими надіями. Нехай у Ваших помислах завжди буде мудрість, в серці вистачає добра і милосердя для всіх, хто вас оточує.  Рідна земля дарує міцне здоров’я та творчу наснагу, а Ваша праця приносить радість і задоволення, глибоку вдячність, шану і повагу від  людей. Нехай свято Різдва зігріє теплом  Ваш дім і Ваші серця. Нехай ціщасливі дні будуть тільки початком прекрасного нового року, який подарує Вам любов, натхнення і здійснення всіх бажань .

       До нових творчих конкурсів.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (20.12.2016)
Переглядів: 576 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[19.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з інформаційних технологій (0)
[15.02.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з французької мови (0)
[14.02.2018][Мої статті]
Реэстрація для участі у ЗНО-2018 на відмінно! (0)
[14.02.2018][Мої статті]
Увага! Стартує ЗНО-2018 (0)
[12.02.2018][Мої статті]
Попередні результати обласної олімпіади з фізики (0)
[09.02.2018][Мої статті]
Про організоване завершення 2017-18 н. р. (0)
[09.02.2018][Мої статті]
До уваги вчителів, батьків та абітурієнтів!!! (0)
[09.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з хімії (0)
[07.02.2018][Мої статті]
«Сніговик FEST» (0)
[07.02.2018][Мої статті]
Попередні результати обласної олімпіади з російської мови (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Про застосування державної мови в освітній галузі (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Шляхи збереження і зміцнення здоров'я (0)
[05.02.2018][Мої статті]
«Про проведення вебінарів до Дня безпечного інтернету» (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з англійської мови (0)
[05.02.2018][Мої статті]
Результати обласної олімпіади з трудового навчання (0)
Інформація
Педагогічна преса