Середа, 19.12.2018, 04:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 543
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

27 листопада 2018 року на базі Млинівської гуманітарної гімназії пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади (далі Олімпіада) з біології. Змагався 51 учасник із 23-х ЗЗСО підпорядкованих Млинівській селищній раді – 11, Бокіймівській сільській раді – 4, Острожецькій сільській раді – 3, Млинівській районній раді – 3 (з них 2 перебуває на території Ярославицької сільської ради), Підлозецькій сільській раді – 2.

 Завдання Олімпіади виконували учні за:

  • 8 клас – 17 учасників;
  • 9 клас –  15 учасників;
  • 10 клас –  9 учасників;
  • 11клас –  10 учасників.

 По завершенню терміну, відведеного на апеляції, журі та оргкомітет Олімпіади підвели підсумки районного етапу.

Найкращі результати показали учасники з 15-ти ЗЗСО:

  • Млинівська гуманітарна гімназія –  4 призових місць (І, І, І, ІІІ);
  • Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст.  – 4 призових місця (ІІ, ІІ, ІІІ, ІІІ);
  • Млинівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.  –  3 призових місця (ІІ, ІІ,ІІ);
  • Малодорогостаївський ліцей – 1 призове місце (І);
  • Підлозцівський НВК – 2 призових місця (ІІІ, ІІІ);
  • Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 призових місця (ІІІ, ІІІ);
  • Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (ІІ);
  • Острожецький ліцей – 1 призове місце (ІІ);
  • Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце ( ІІ);
  • Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (ІІІ);
  • Пугачівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (ІІІ);
  • Торговицький НВК – 1 призове місце (ІІІ);
  • Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст. – 1 призове місце (ІІ);
  • Ярославицький НВК – 1 призове місце (ІІІ);
  • Війницька ЗОШ І-ІІ ст. – 1 призове місце (ІІІ).

До організації та проведення Олімпіади долучилось 19 працівників з:

  • відділу освіти, молоді та спорту Млинівської РДА – 3;
  • Млинівського РМК – 1;
  • закладів освіти підпорядкованих:
  • Млинівській районній раді – 2;
  • Млинівській селищній раді – 10;
  • Бокіймівській сільській раді – 2;
  • Острожецькій сільській раді – 1.

Завдяки наполегливості  учасників Олімпіади та педагогів Українчук Е.Л.,  Поліщук  О.В.,  П’єцко Г.І., Кондратюк Л.А ., Кулініч М.Г., Мельник Р.В., Новосад Л.М.,  Прядунець В.А., Жарчинської А.В., Онищук Г.П., Варійчук В.О., Громик Л.М.,  Грицюнь Н.М., Кузнєцової Т.М., Сергійчук О.В. маємо 4 переможця та 20 призерів Олімпіади:

Місце

ПІБ учасника

Назва ЗЗСО

Вчитель, який підготував

8 клас

І

Прендецька Олександра Миколаївна

Млинівська гуманітарна гімназія

Українчук Емілія Леонтіївна

ІІ

Гайбонюк Артем Любомирович

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Поліщук Оксана Василівна

ІІ

Свирипчук Ольга Володимирівна

Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ст.

Кулініч Мирослава Григорівна

ІІ

Сич Світлана Олександрівна

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Мельник Ріта Василівна

ІІІ

Слісарчук Роман Олександрович

Війницька ЗОШ І-ІІ ст.

Громик Лариса Миколаївна

ІІІ

Киричук Софія Дмитрівна

 Підлозцівський НВК

Сергійчук Ольга Василівна

ІІІ

Романчук Христина Юріївна

Новоукраїнська ЗОШ І-ІІІ ст.

Прядунець Валентина Анастасіївна

ІІІ

Гнатюк Марія Володимирівна

Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Онищук Галина Петрівна

9 клас

І

Довгалюк Артем Юрійович

Млинівська гуманітарна гімназія

Українчук Емілія Леонтіївна

ІІ

Дячук Лідія Сергіївна

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Мельник Ріта Василівна

ІІ

Літвінчук Діана Василівна

Острожецький ліцей

Новосад Людмила Миколаївна

ІІІ

Гацик Діана Павлівна

Ярославицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Кузнецова Тетяна Миколаївна

ІІІ

Загоруйко Павло Олександрович

Торговицький НВК

Варійчук Варвара Олексіївна

ІІІ

Поліщук Денис Борисович

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Поліщук Оксана Василівна

10 клас

І

Чивантух Аліна Анатоліївна

М.Дорогостаївський ліцей

Пєцко Галина Іванівна

ІІ

Кучер Наталя Олександрівна

Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кондратюк Людмила Анатоліївна

ІІІ

Вишневська Яна Вікторівна

Млинівська гуманітарна гімназія

Українчук Емілія Леонтіївна

ІІІ

Гарбар Богдан Сергійович

Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст. 

Поліщук Оксана Василівна

ІІІ

Костюкевич Наталія Юріївна

Підлозцівський НВК

Сергійчук  Ольга Василівна

11 клас

І

Валько Анастасія Вадимівна

Млинівська гуманітарна гімназія

Грицюнь Наталія Михайлівна

ІІ

Штихалюк Христина Ігорівна

Млинівська ЗОШ №3 І-ІІІ ст. 

Поліщук Оксана Василівна

ІІ

Іванюха Катерина Валеріївна

Млинівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст. 

Мельник Ріта Василівна

ІІІ

Володимирець Тетяна Володимирівна

Пугачівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Жарчинська Антоніна Володимирівна

ІІІ

Кисілюк Дарина

Василівна

Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Онищук Галина Петрівна

 

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (30.11.2018)
Переглядів: 314 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 2
0
2 Niksmos  
Зввдання та відповіді районних олімпіад надаються вчителям у випадку їх звернення до оргкомітету.

1 mishakruvoruchko  
Викладайте будь ласка с результатами, одразу і завдання.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[18.12.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з інформаційних технологій (0)
[15.12.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з екології (0)
[13.12.2018][Мої статті]
Підсумки олімпіади з економіки (0)
[12.12.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з хімії (0)
[10.12.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з англійської мови (0)
[10.12.2018][Мої статті]
Результати районної олімпіади з математики (0)
[05.12.2018][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (0)
[05.12.2018][Мої статті]
«Дякую захисникам!» (0)
[04.12.2018][Мої статті]
Стрільба із пневматичної гвинтівки (0)
[03.12.2018][Мої статті]
підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (0)
[03.12.2018][Мої статті]
Результати районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (0)
[30.11.2018][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (2)
[26.11.2018][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури (0)
[24.11.2018][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (0)
[23.11.2018][Мої статті]
Щодо проекту популяризації технічної і екологічної вищої освіти (0)
Інформація
Педагогічна преса