Вівторок, 24.04.2018, 17:14
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 526
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Результати районної олімпіади з української мови

СПИСОК

 переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з української мови і літератури

7 клас

Тонего Олена, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 І місце;

Сич Світлана, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- ІІ місце;

Карпець Катерина, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІ місце;

Теслюк Ірина, учениця Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Дейнека Анастасія, учениця Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Поліщук Ольга, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Білотіл Марія, учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

Ординат Юлія, учениця Млинівської гуманітарної гімназії – ІІІ місце.

8 клас

Сасюк Уляна,  учениця Млинівської гуманітарної гімназії – І місце;

Єрмакова Оксана, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІ місце;

Загоруйко Павло, учень Торговицького навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Потапчук Яна,  учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Комар Оксана, учениця Малинської ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце;

Ковальчук Богдана, учениця Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Пруднікова Анна, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 ІІІ місце;

Мельниченко Галина, учениця Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Ковалик Ольга, учениця Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

 

9 клас

Чивантух Аліна, учениця Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце;

Костюкевич Наталія,   учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Шеремета Анна,  учениця Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Блажко Дарія, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 ІІ місце;

Бережний Олександр, учень Боремецької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІІ місце;

Гарбар Богдан, учень Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Максимюк Роман, учень Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- ІІІ місце;

Барановська Віталіна,  учениця Владиславівської філії І-ІІ ступенів Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Цимбалюк Олена, учениця Вовницької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІІ місце.

10 клас

Карачун Ірина, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – І місце;

Тарасюк Феодосія, учениця Млинівської гуманітарної гімназії – ІІ місце;

Лозійчук Наталія, учениця Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Бутова Катерина, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 ІІІ місце;

Бруцька Ірина,    учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце.

11 клас

Семенюк Валентина, учениця Млинівської гуманітарної гімназії – І місце;

Чикіль Вікторія, учениця Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Новосад Тетяна, учениця Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Подганюк Ольга, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Харчун Назар, учень Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (29.11.2017)
Переглядів: 486 | Рейтинг: 2.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[17.04.2018][Мої статті]
Оголошення факультету податкової міліції (0)
[17.04.2018][Мої статті]
Про випускні вечори в ЗНЗ (0)
[17.04.2018][Мої статті]
Інформація щодо пошуку адрес пунктів проведення ЗНО (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Список переможців ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування» (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Щодо проекту ранньої дуальної освіти (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Про проведення районного етапу обласного огляду - конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Районні змагання з кросу (0)
[10.04.2018][Мої статті]
Інтерактивна школа творчого вчителя (0)
[09.04.2018][Мої статті]
Засідання районної атестаційної комісії (0)
[06.04.2018][Мої статті]
Екскурсія у військову частину (0)
[03.04.2018][Мої статті]
Районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників 7-9 класів закладів загальної середнь (0)
[27.03.2018][Мої статті]
Про створення районної атестаційної комісії у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (0)
[27.03.2018][Мої статті]
Про внесення змін до наказу від 13.10.2017 № 213«Про створення районної атестаційної комісії у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрац (0)
[13.03.2018][Мої статті]
Реєстрація на ЗНО-2018 завершується! (0)
[05.03.2018][Мої статті]
Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на інформаційних сторінках учасників (0)
Інформація
Педагогічна преса