Вівторок, 23.01.2018, 12:51
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 523
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Результати районної олімпіади з української мови

СПИСОК

 переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з української мови і літератури

7 клас

Тонего Олена, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 І місце;

Сич Світлана, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- ІІ місце;

Карпець Катерина, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІ місце;

Теслюк Ірина, учениця Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Дейнека Анастасія, учениця Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Поліщук Ольга, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Білотіл Марія, учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

Ординат Юлія, учениця Млинівської гуманітарної гімназії – ІІІ місце.

8 клас

Сасюк Уляна,  учениця Млинівської гуманітарної гімназії – І місце;

Єрмакова Оксана, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІ місце;

Загоруйко Павло, учень Торговицького навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Потапчук Яна,  учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Комар Оксана, учениця Малинської ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІ місце;

Ковальчук Богдана, учениця Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Пруднікова Анна, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 ІІІ місце;

Мельниченко Галина, учениця Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Ковалик Ольга, учениця Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

 

9 клас

Чивантух Аліна, учениця Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – І місце;

Костюкевич Наталія,   учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Шеремета Анна,  учениця Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Блажко Дарія, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 ІІ місце;

Бережний Олександр, учень Боремецької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІІ місце;

Гарбар Богдан, учень Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Максимюк Роман, учень Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1- ІІІ місце;

Барановська Віталіна,  учениця Владиславівської філії І-ІІ ступенів Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Цимбалюк Олена, учениця Вовницької ЗОШ І-ІІ ступенів – ІІІ місце.

10 клас

Карачун Ірина, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – І місце;

Тарасюк Феодосія, учениця Млинівської гуманітарної гімназії – ІІ місце;

Лозійчук Наталія, учениця Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Бутова Катерина, учениця Острожецького навчально-виховного комплексу –

 ІІІ місце;

Бруцька Ірина,    учениця Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце.

11 клас

Семенюк Валентина, учениця Млинівської гуманітарної гімназії – І місце;

Чикіль Вікторія, учениця Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Новосад Тетяна, учениця Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Подганюк Ольга, учениця Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Харчун Назар, учень Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (29.11.2017)
Переглядів: 411 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[22.01.2018][Мої статті]
Про Всеукраїнські олімпіади КПІ для абітурієнтів (0)
[22.01.2018][Мої статті]
Попередні результати обласної олімпіади з математики (0)
[22.01.2018][Мої статті]
Попередні результати обласної олімпіади з української мови (0)
[15.01.2018][Мої статті]
Новації ЗНО у деталях (0)
[15.01.2018][Мої статті]
​​​​​​​До уваги абітурієнтів 2018 (0)
[15.01.2018][Мої статті]
Розширена інформація про портал «Освіта Рівненщини» (0)
[10.01.2018][Мої статті]
Про організацію та участь у ІІ Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі «ПероДактиль» (0)
[10.01.2018][Мої статті]
"Відритий світ молоді" (0)
[05.01.2018][Мої статті]
Олімпіада "Юні знавці біблії" (0)
[05.01.2018][Мої статті]
«Здай кров заради життя» (0)
[29.12.2017][Мої статті]
Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (0)
[29.12.2017][Мої статті]
Результати районної олімпіади з історії (0)
[26.12.2017][Мої статті]
«Учитель року - 2018» (0)
[26.12.2017][Мої статті]
Результати районної олімпіади з астрономії (0)
[20.12.2017][Мої статті]
Результати районної олімпіади з правознавства (0)
Інформація
Педагогічна преса