Вівторок, 24.04.2018, 17:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 526
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Рішеня журі конкурсу імені Петра Яцика

Спільне рішення журі та оргкомітету ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика від 1 грудня 2017 року.

На підставі даних протоколів перевірки робіт учасників ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика журі та оргкомітет рекомендують визнати переможцями наступних учасників:

Серед учнів 3 класу:

Чмерук Дарину, ученицю Владиславівської філії І-ІІ ступенів Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 – І місце;

Юзвак Анастасію, ученицю Острожецького навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Ціхомську Олександру, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – ІІ місце;

Ільчука Володимира, учня Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ІІ місце;

Логін Ярину, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 – ІІІ місце;

Баласа Станіслава, учня Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  - ІІІ місце;

Серед учнів 4 класу:

Юзюк Діану, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце;

Павлюк Ольгу, ученицю Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  - ІІ місце;

Печенюк Дарину, ученицю Новинодобрятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  - ІІ місце;

Парфенюка Павла, учня Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Криволапчук Анастасію, ученицю Острожецького навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

Каленюк Анну, ученицю Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце.

Серед учнів 5 класу:

Мних Тетяну, ученицю Хорупанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – І місце;

Чечель Олександру, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії – ІІ місце;

Мишко Анастасію, ученицю Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Лавренюк Олену, ученицю Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ІІІ місце;

Піщалюк Софію, ученицю Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

Вашук Софію, ученицю Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Серед учнів 6 класу :

Перескоцьку Юлію, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце;

Шабалу Юлію, ученицю Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце;

Пуцака Артема, учня Війницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ІІ місце;

Войтюк Оксану, ученицю Малинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ІІ місце;

Вайнер Дарину, ученицю Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  - ІІ місце;

Кумаєву Ольгу, ученицю Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Яковець Христину, ученицю Острожецького навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

Лук’янчука Олексія, учня Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

Серед учнів 7 класу :

Сич Світлану, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце;

Карпець Катерину, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 3 ступенів – ІІ місце

Гнатюк Марію, ученицю Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Дейнеку Анастасію, ученицю Берегівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Ординат Юлію, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії – ІІІ місце.

Серед учнів 8 класу:

Сасюк Уляну, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії – І місце;

Єрмакову Оксану, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 3 ступенів – ІІ місце;

Рожкевич Іванну, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – ІІ місце;

Потапчук Яну, ученицю Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце;

Мельниченко Галину, ученицю Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Пруднікову Анну, ученицю Острожецького навчально-виховного комплексу – ІІІ місце.

Серед учнів 9 класу:

Кучер Наталію, ученицю Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце;

Муковоза Андрія, учня Смордвівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Чивантух Аліну, ученицю Малодорогостаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце;

Радчук Богдану, ученицю Млинівської гуманітарної гімназії – ІІІ місце;

Костюкевич Наталію, ученицю Підлозцівського навчально-виховного комплексу – ІІІ місце.

Серед учнів 10 класу:

Карачун Ірину, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів – І місце;

Тарасюк Феодосію , ученицю Млинівської гуманітарної гімназії – ІІ місце;

Лахтюк Вікторію, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – ІІ місце;

Бутову Катерину, ученицю Острожецького навчально-виховного комплексу – ІІІ місце.

Серед учнів 11 класу :

Шевчук Віталіну, ученицю Млинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 – І місце;

Чикіль Вікторію, ученицю Бокіймівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Новосад Тетяну, ученицю Борбинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (05.12.2017)
Переглядів: 447 | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[17.04.2018][Мої статті]
Оголошення факультету податкової міліції (0)
[17.04.2018][Мої статті]
Про випускні вечори в ЗНЗ (0)
[17.04.2018][Мої статті]
Інформація щодо пошуку адрес пунктів проведення ЗНО (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Список переможців ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування» (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Щодо проекту ранньої дуальної освіти (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Про проведення районного етапу обласного огляду - конкурсу української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів (0)
[13.04.2018][Мої статті]
Районні змагання з кросу (0)
[10.04.2018][Мої статті]
Інтерактивна школа творчого вчителя (0)
[09.04.2018][Мої статті]
Засідання районної атестаційної комісії (0)
[06.04.2018][Мої статті]
Екскурсія у військову частину (0)
[03.04.2018][Мої статті]
Районний семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників 7-9 класів закладів загальної середнь (0)
[27.03.2018][Мої статті]
Про створення районної атестаційної комісії у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (0)
[27.03.2018][Мої статті]
Про внесення змін до наказу від 13.10.2017 № 213«Про створення районної атестаційної комісії у відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрац (0)
[13.03.2018][Мої статті]
Реєстрація на ЗНО-2018 завершується! (0)
[05.03.2018][Мої статті]
Запрошення-перепустки на пробне ЗНО уже на інформаційних сторінках учасників (0)
Інформація
Педагогічна преса