Вівторок, 21.11.2017, 11:20
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 500
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Склади суддівських колегій районної Спартакіади школярів в 2016-2017 навчальному році

                                                                                 Суддівська колегія фінальних змагань з волейболу

1. Михайлов В.О.       -         головний суддя , тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи  

2. Вербіцький Ю.П.  -           директор районного центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді

3. Шух Л.К.                -          тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи  

4. Кислицький О.В.   -          тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи

5. Олефір А.В.            -          тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи     

6. Токар Н.В.              -          заступник  директора з навчально-тренувальної роботи 

                                                дитячо-юнацької  спортивної школи  

Суддівські колегії зональних змагань з  волейболу

Острожецький  НВК  –Косарук С.М. – вчитель Ярославицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, головний суддя

                                        Гаврилюк С.М. –вчитель Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                        Щепанський Ю.С.- вчитель Боремецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - Рудковський М.М., головний суддя , вчитель Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                         Розум В.С., вчитель Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                         Осипчук Ю.М., вчитель Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Млинівська ЗОШ№3  – Кислицький О.В. - головний суддя , тренер-викладач тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи     

                                        Сірман В.В.- вчитель Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.

                                        Євтухов В.Ю.,  вчитель Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів                                                       

Млинівська гуманітарна гімназія (ЗОШ №3)- Михайлов В.О. - головний суддя , тренер-викладач дитячо-юнацької  спортивної школи  

                                       Кійко В.С., вчитель Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

                                       Гикавий О.П., вчитель Млинівської гуманітарної гімназії                                                         

Довгошиївський НВК - Антосюк М.М., вчитель Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                        Теслюк Б.М., вчитель Довгошиївського НВК

                                        Місюк Л.Є., вчитель Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Суддівська колегія фінальних змагань з  баскетболу

                         Михайлов В.О. -   головний суддя , тренер-викладач   дитячо-юнацької       спортивної школи  

                             Олефір А.В.   -   тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи   

                             Косарук С.М. – вчитель Ярославицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

                             Сірман В.В.     - вчитель Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                             Щепанський Ю.С.- вчитель Боремецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

                             Кислицький О.В.   -  тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи

                             Шух Л.К.               -   тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи  

                             Токар Н.В.            -   заступник  директора з навчально-тренувальної роботи 

                                                                                  дитячо-юнацької  спортивної школи  

                             Савицька О.Л.      - вчитель Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

                             Рудковський М.М., вчитель Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Суддівські колегії зональних змагань з  баскетболу

Острожецький  НВК  – Косарук С.М. – вчитель Ярославицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, головний суддя

                                        Гаврилюк С.М. –вчитель Малодорогостаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                        Щепанський Ю.С.- вчитель Боремецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бокіймівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -  Рудковський М.М., вчитель Бокіймівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                         Розум В.С., вчитель Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                         Осипчук Ю.М., вчитель Берегівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Млинівська ЗОШ№3  – Кислицький О.В.-  головний суддя , тренер-викладач тренер-  викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи     

                                        Сірман В.В.- ,вчитель Млинівської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.

                                        Євтухов В.Ю.,  вчитель Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів                                                       

Млинівська гуманітарна гімназія (ЗОШ №3)- Михайлов В.О. - головний суддя , тренер-викладач дитячо-юнацької  спортивної школи  

                                       Кійко В.С., вчитель Пугачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

                                       Гикавий О.П. ,вчитель Млинівської гуманітарної гімназії                                        

Довгошиївський НВК -  Антосюк М.М., вчитель Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

                                         Теслюк Б.М., вчитель Довгошиївського НВК

                                          Місюк Л.Є., вчитель Борбинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Суддівська колегія  змагань змагань “Старти надій, легкої атлетики, кросу

1. Волошин О.М., вчитель Млинівської гуманітарної гімназії                               

2. Олефір А.В., тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи   

3. Шух Л.К., тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи   

4. Кислицький О.В., тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи   

5. Токар Н.В., заступник директора дитячо-юнацької  спортивної  школи    

6. Касенич А.С. тренер-викладач   дитячо-юнацької  спортивної школи   

7. Гикавий О.П., вчитель Млинівської гуманітарної гімназії

8. Савицька О.Л. -вчитель Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

                                          

 

                                                                                                              

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (24.01.2017)
Переглядів: 133 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[20.11.2017][Мої статті]
Семінар  Федерації футболу України «Розвиток масового футболу в Україні» (0)
[20.11.2017][Мої статті]
До уваги абітурієнтів 2018 (0)
[17.11.2017][Мої статті]
Результати районної олімпіади з французької мови (0)
[16.11.2017][Мої статті]
„Про проведення  Малої лісової академії учнівської молоді у 2017-2018 н.р.” (0)
[16.11.2017][Мої статті]
Рішеня журі конкурсу імені Тараса Шевченка (0)
[15.11.2017][Мої статті]
Щодо проведення V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми − 2018» (0)
[15.11.2017][Мої статті]
Про підсумки І онлайн етапу Національного чемпіонату з усного рахунку «Прангліміне-2018» (0)
[13.11.2017][Мої статті]
Щодо освітньо-правового проекту "Університет юних правознавців" (0)
[27.10.2017][Мої статті]
Про організацію харчування та медичного обслуговування дітей (0)
[27.10.2017][Мої статті]
Конкурс короткометражного кіно (0)
[25.10.2017][Мої статті]
Про проведення Всеукраїнського конкурсу „Енергія і середовище” (0)
[18.10.2017][Мої статті]
Козацький гарт - 2017 (0)
[12.10.2017][Мої статті]
Про організацію конкурсу щодо визначення опорних загальноосвітніх навчальних закладів (0)
[12.10.2017][Мої статті]
Про затвердження порядку ведення обліку дітей шкільного віку (0)
[10.10.2017][Мої статті]
II етап обласної Спартакіади школярів з легкої атлетики (0)
Інформація
Педагогічна преса