Субота, 20.10.2018, 07:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 531
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Список переможців ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування»

                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ відділу освіти,

молоді та спорту

райдержадміністрації

                                                                                          від 11.04.2018 № 78

СПИСОК

переможців ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування»

серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району

в 2017-2018 навчальному році

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові переможця

Назва навчального закладу

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Українська мова

 

1

Юзюк Діана Павлівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

4

І

Марчук О. С.

2

Поченюк Дарина Юріївна

Новинодобрятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІ

Степанюк В. М.

3

Ільницька Анастасія Олександрівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

4

ІІ

Йож С. В.

4

Дружок Катерина Володимирівна

Малодорогостаївський ліцей

4

ІІІ

Черв’як В. В.

5

Якимчук Марія Валеріївна

Війницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

4

ІІІ

Громик М. В.

6

Домарацький Максим Михайлович

Млинівська гуманітарна гімназія

4

ІІІ

Гордійчук К. І.

7

Каленюк Анна Сергіївна

Підлозцівський навчально-виховний комплекс

4

ІІІ

 Харкевич Г. Д.

8

Літвінчук Олександра Олександрівна

Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІІ

Левицька С. В.

Математика

 

1

Ємчук Олександр Юрійович

Млинівська гуманітарна гімназія

4

І

Гордійчук К.І.

2

Синюк Анна Миколаївна

Довгошиївський навчально-виховний комплекс

4

ІІ

Ткачук Т. С.

3

Парфенюк Павло Валентинович

Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІІ

Ткачук В. А.

4

Біднюк Артем Юрійович

 Смордвівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІІ

Казаріна В. Ю.

5

Пасічник Ілля Сергійович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

4

ІІІ

 Марчук О. С.

6

Курсік Аліна Сергіївна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

4

ІІІ

Козачук Н. О.

7

Троцюк Назар Павлович

Острожецький навчально-виховний комплекс

4

ІІІ

Грабарчук Н. А.

Природознавство

 

1

 Струцюк Костянтин Ігорович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

4

І

Козачук Н. О.

2

Поліщук Максим Романович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

4

ІІ

Павлюк О.І.

3

Прус Ганна Анатолієвна

Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІ

Сєргеєва Л.А.

4

Баранович Андрій Іванович

Пугачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІІ

Синюк Л.В.

5

Олійник Аліна Анатоліївна

Острожецький навчально-виховний комплекс

4

ІІІ

Чаплицька Л.Г

6

Костяк Лілія Володимирівна

Новинодобрятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

4

ІІІ

Токмина М.В.

 

 

В. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту                                                                                      Бобрик В.О.

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (13.04.2018)
Переглядів: 151 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[11.10.2018][Мої статті]
Козацький гарт -2018 (0)
[05.10.2018][Мої статті]
Всесвітній день ходьби (0)
[26.09.2018][Мої статті]
Про забезпечення проведення всеукраїнських учнівських олімпіад (0)
[25.09.2018][Мої статті]
Про терміни подачі конкурсних матеріалів заочних всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів еколого-натуралістичного профілю (0)
[21.09.2018][Мої статті]
Список дітей, які взяли участь у Міжнародному турнірі з міні-футболу (0)
[20.09.2018][Мої статті]
«Спорт зближує серця» (0)
[18.09.2018][Мої статті]
«Українська революція: 100 років надії і боротьби» (0)
[18.09.2018][Мої статті]
Про проведення Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді „Дотик природи” (0)
[18.09.2018][Мої статті]
День фізичної культури і спорту в Підгаєцькій ЗОШ I-III ступенів 08 вересня 2018 року. (0)
[18.09.2018][Мої статті]
Спортивне свято в с.Ярославичі присвячене Дню фізичної культури і спорту. (0)
[18.09.2018][Мої статті]
Тиждень фізкультури та спорту у Миколаївській ЗОШ (0)
[12.09.2018][Мої статті]
Про веб-конференцію в режимі онлайн-трансляції (0)
[12.09.2018][Мої статті]
Щодо популяризації ІТ спеціальностей (0)
[12.09.2018][Мої статті]
Щодо створення інтерактивного середовища e-Schools (0)
[11.09.2018][Мої статті]
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра» (0)
Інформація
Педагогічна преса