Понеділок, 20.01.2020, 03:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти, молоді та спорту Млинівської РДА

Категорії розділу
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 559
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні на сайті були:
Погода в Млинові
Сайт МОНУ
Освіта Рівненщини
Електронні видання

Тримай хвилю

Педрада

Педрада

Географія/Історія

Географія\Історія

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Список переможців ІІ (районного) етапу учнівської олімпіади «Юне обдарування» серед учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти в 2018-2019 н

Місце

ПІБ учасника

Назва ЗЗСО

Вчитель, який підготував

Українська мова

І

Юзвак Анастасія Василівна

Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва Острожецької сільської ради

Пархомей С.В.

ІІ

Прендецька Лідія Миколаївна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

Торбич Т.В.

ІІ

Жученя Леся Петрівна

Підлозцівський НВК Підлозцівської сільської ради

Філовець В.М.

ІІІ

Ціхомська Олександра Олександрівна

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

Ковальчук Є.К.

ІІІ

Логін Ярина Олександрівна

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

Коваль Г.А.

ІІІ

Черв’як Яна Віталіївна

Малодорогостаївський ліцей Млинівської селищної ради

Рубік С.Є.

ІІІ

Мужичук Кароліна Олександрівна

Новоукраїнський ліцей Ярославицької сільської ради

Грушко Л.О.

ІІІ

Слободська Ілона Юріївна

Хорупанська ЗОШ І-ІІ ступенів Бокіймівської сільської ради

Розум М.В.

Математика

І

Душко Анастасія Андріївна

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

Ковальчук Є.К.

ІІ

Холод Діана Сергіївна

Підлозцівський НВК Підлозцівської сільської ради

Філовець В.М.

ІІ

Хмілевський Юрій Сергійович

Перемилівська філія І-ІІ ступенів Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

Осипчук О.Д.

ІІ

Гуменюк Богдан Ігорович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

Лісевич О.О.

ІІІ

Ковальчук Максим Олександрович

Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва Острожецької сільської ради

Кравчук Л.Я.

ІІІ

Радчук Вікторія Анатоліївна

Владиславівська філія  І-ІІ ступенів  Млинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

Кислицька О.В.

ІІІ

Пертак  Андрій Дмитрович

Довгошиївський НВК Млинівської селищної ради

Ткачук М.П.

ІІІ

Подганюк  Тимофій  Миколайович

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

Коваль Г.А.

ІІІ

Ведлер Дмитро Вікторович

Пугачівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Млинівської селищної ради

Жижчук Л.В.

Природознавство

І

Новосад Станіслав Володимирович

Боремецький ЗЗСО

І-ІІ ступенів Ярославицької сільської ради

Біньковська І.М.

ІІ

Кощук Анастасія Сергіївна

Новинодобрятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Млинівської селищної ради

Токмина М.В.

ІІ

Гурій Ілля Валерійович

Бокіймівська ЗОШ 

І-ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради

Зеліновська Л.Я.

ІІІ

Божик  Анна  Олегівна

Млинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

Шастун О.А.

ІІІ

Прус Олександр Анатолійович

Новоселівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Млинівської селищної ради

Кучер О.П.

ІІІ

Наумчук Владислава  Андріївна

Острожецький ліцей ім.І.Єремеєва Острожецької сільської ради

Пархомей С.В.

 

 

 

 

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: Niksmos (15.04.2019)
Переглядів: 218 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Новини Млинівщини
[18.01.2020][Мої статті]
Вітаємо ГІРНЯКА ОЛЕКСАНДРА та ФУРМАНЦЯ НАЗАРА – переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (0)
[09.01.2020][Мої статті]
А ви чули про бонуси для учасників пробного ЗНО-2020? (0)
[25.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (0)
[21.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (0)
[21.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (0)
[21.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії (0)
[19.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (0)
[17.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (0)
[16.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (0)
[16.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (0)
[12.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (0)
[11.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (0)
[11.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (0)
[11.12.2019][Мої статті]
Підсумки ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технологій (0)
[11.12.2019][Мої статті]
Підсумки районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови (0)
Інформація
Педагогічна преса